Leírás
Bemutatjuk neked a KuKirin G4 Max Elektromos Rollert, amely garantáltan elvarázsol és magával ragad! Ha igazi sebesség élményre vágysz, ez a roller tökéletes választás számodra! A KuKirin G4 Max meglepően erős, 3200W(2x1600W) motorral rendelkezik, ami lehetővé teszi, hogy a város utcáin könnyedén haladhass.
Az akkumulátor kapacitása sem semmi, hiszen 35,2Ah-val tökéletesen töltött tartományban maradsz hosszú utazásaid során is. Azonnal beleszeretsz a G4 Max igazán felvillanyozó teljesítményébe.
El sem hiszed majd, hogy egészen 85 km/h sebességre képes. Továbbá, a kuKirin G4 Max akár 80-90 km-es távolságot is képes megtenni egyetlen feltöltéssel. Ezért sem kell aggódnod, hogy lemaradsz a barátaid mögött! A KuKirin G4 Max egyszerre elegáns és megigéző formatervezéssel rendelkezik. Soha nem fogod unni magad, mikor a G4 Max-on utazol!
Ráadásul, a KuKirin G4 Max teljesen megbízható és hosszú élettartammal rendelkezik. Mindig megbízható társadként szolgál, hogy bárhova is mész a városban és városon kívül, mindig stílusosan érkezz. Add meg magadnak az esélyt, hogy a KuKirin G4 Max rollerrel végig suhanj a városon, és magaddal ragadd az emberek tekintetét!
Ha szereted a gyorsaságot és az erőt, ne habozz! Rendeld meg most és garantáljuk, hogy soha többé nem lesz unalmas a közlekedés! Rolleres előképzettség szükséges hozzá, mert nem kezdőknek való!
Paraméterek
|
Gyártó
|
Kukirin |
| Státusz | Új |
| Modell | G4 Max |
| Szín | Grafitszürke |
|
Teljesítmény
|
(2x1600W) 3200W |
|
Akkumulátor kapacitás
|
35Ah |
|
Hatótávolság
|
80-90Km |
| Max. sebesség | 85Km/h |
|
Feszültség
|
60V |
|
Kerék átmérő
|
12" |
| Fék | Elöl-hátul hidraulikus tárcsafék |
| Váz anyaga | Alumínium ötvözet |
|
Terhelhetőség
|
150Kg |
| Hegymászó képesség | nagyobb, mint 30° |
| Súly | 64Kg |
|
Töltési idő
|
6-7óra |
| Lengéscsillapítás | Elöl-hátul |
| Töltő adapter | 67.2V 5A |
| Nyitott méret | 142/64/134cm (H/Sz/M) |
| Vízállósági besorolás | IP54 (por behatolása elleni korlátozott védelem, védett minden irányból lövellő víz ellen) |
| Csukott méret | 142/64/67cm (H/Sz/M) |
|
Kormány szélessége
|
64cm |
| Platform szélessége | 30cm |
|
Jótállás
|
36 hónap |
15%-os vásárlói kártya

