Leírás
iSinwheel S Nova Pro Prémium Elektromos Roller
Maximális teljesítmény. Hosszú hatótáv. Kompromisszummentes városi élmény.
Az iSinwheel S Nova Pro a városi elektromos rollerek felső kategóriáját képviseli. Erősebb, gyorsabb és okosabb – ideális választás azoknak, akik nem csak közlekedni akarnak, hanem élvezni is az utat.
Brutális erő – amikor kell a teljesítmény
Az 1000 W teljesítményű motor dinamikus gyorsulást és stabil haladást biztosít még emelkedőkön is. Magabiztos közlekedés minden helyzetben – városban és azon túl is.
Extra hatótáv – menj messzebbre egy töltéssel
A nagy kapacitású 48V 13Ah akkumulátor akár 60 km hatótávot kínál, így ideális hosszabb ingázásokhoz vagy egész napos használathoz. Kevesebb töltés, több szabadság.
Sebesség és élmény egyben
- Gyári sebesség: 25 km/h
- Maximális sebesség: akár 45 km/h
Ez a teljesítmény már nem csak közlekedés – ez valódi élmény minden egyes úton.
Maximális kényelem minden úton
A 10 colos, levegős gumik és a dupla felfüggesztés hatékonyan csillapítják az úthibákat, így sima és stabil haladást biztosítanak még rosszabb minőségű utakon is.
Dupla fékrendszer – teljes kontroll
A biztonságról elöl és hátul tárcsafékek, valamint elektronikus fékrendszer gondoskodik, amely gyors és precíz megállást tesz lehetővé minden helyzetben.
Okos funkciók – a jövő közlekedése
Az iSinwheel mobilalkalmazással teljes kontrollt kapsz:
- roller zárolása és feloldása
- statisztikák és útvonalak követése
- beállítások testreszabása
Modern technológia, ami megkönnyíti a mindennapokat.
360° láthatóság és modern világítás
A fejlett LED rendszer (első lámpa, féklámpa, irányjelzők és hangulatvilágítás) gondoskodik arról, hogy mindig jól látható legyél – nappal és éjszaka is.
Masszív, prémium kialakítás
A stabil váz, a nagy teherbírás és az összecsukható design ideálissá teszi mindennapi használatra és szállításra is. Ez a roller hosszú távra készült.
Kinek ajánljuk?
- hosszabb távon ingázóknak
- akik erős, nagy hatótávú rollert keresnek
- haladó felhasználóknak
- akik kompromisszummentes teljesítményt akarnak
Miért válaszd az iSinwheel S Nova Pro-t?
1000 W teljesítmény
Akár 60 km hatótáv
Dupla felfüggesztés a maximális kényelemért
Fejlett fékrendszer
Okos app vezérlés
Prémium kialakítás és modern design
iSinwheel S Nova Pro – amikor a város nem korlát, hanem játszótér.
Paraméterek
|
Gyártó
|
iSinwheel |
| Státusz | Új |
| Modell | iSinwheel S Nova Pro |
| Szín | Fekete |
|
Teljesítmény
|
1000W |
|
Akkumulátor kapacitás
|
13Ah |
|
Hatótávolság
|
55-60Km |
| Max. sebesség | 45Km/h |
|
Feszültség
|
48V |
|
Kerék átmérő
|
10" |
| Fék | Elöl-hátul mechanikus tárcsafék + elektromos fék |
| Váz anyaga | Alumínium ötvözet |
|
Terhelhetőség
|
120Kg |
| Hegymászó képesség | 15° |
| Súly | 28Kg |
|
Töltési idő
|
6-7óra |
| Lengéscsillapítás | Elöl-hátul |
| Töltő adapter | 54.6V 2A |
| Nyitott méret | 129/61/129cm (H/Sz/M) |
| Vízállósági besorolás | IPX4 (fröccsenő víz ellen védett) |
| Csukott méret | 129/61/55cm (H/Sz/M) |
|
Kormány szélessége
|
61cm |
| Ülés | nincs |
|
Jótállás
|
36 hónap |
15%-os vásárlói kártya

