Leírás
A Teverun Fighter Eleven 3200W egy kiváló minőségű elektromos roller, amelyet a legmodernebb technológiával fejlesztettek ki, a Dualtron fejlesztéseire támaszkodva. A rollernek köszönhetően gyorsan és biztonságosan tudunk utazni, akár városi, akár terepi útvonalon. Az erőteljes két motor (egyenként 1600W-os) segítségével 85 km/h-ig gyorsulhatunk, miközben 80km hatótáv is elérhető vele egyetlen töltéssel. A rollernek köszönhetően nem csak gyorsabban és biztonságosabban jutunk el a célunkhoz, de emellett még a környezetet sem szennyezzük, és olcsóbban kijövünk, mintha autóval, vagy benzines motorral közlekednénk. Erősen ajánlott a motoros ruha, mert ez már nem gyerekjáték!
Nálunk mindig a legfrissebb modelleket kapod, mert nincs beragadt készlet!
Paraméterek
|
Gyártó
|
Teverun |
| Státusz | Új |
| Modell | Fighter Eleven+ |
| Szín | Fekete |
|
Teljesítmény
|
(2x1600W) 3200W |
|
Akkumulátor kapacitás
|
37.1Ah |
|
Hatótávolság
|
100-120Km |
| Max. sebesség | 85Km/h |
|
Feszültség
|
60V |
|
Kerék átmérő
|
11" |
| Fék | elöl-hátul hidraulikus tárcsafék |
| Váz anyaga | Karbon |
|
Terhelhetőség
|
150Kg |
| Hegymászó képesség | nagyobb, mint 30° |
| Súly | 35Kg |
|
Töltési idő
|
6-7óra |
| Lengéscsillapítás | rugós rendszer |
| Töltő adapter | 67.2V 5A |
| Nyitott méret | 135/65/128cm (H/Sz/M) |
| Vízállósági besorolás | IP56 (por behatolása elleni korlátozott védelem / védett az intenzíven ömlő víz ellen) |
| Csukott méret | 130/24/58cm (H/Sz/M) |
|
Hasmagasság
|
18cm |
|
Kormány szélessége
|
65cm |
| Platform szélessége | 19cm |
| Extrák | Dualtron által alkalmazott technológiák; NFC kártyás indítás; Applikáció, Bluetooth |
|
Jótállás
|
36 hónap |
15%-os vásárlói kártya

